X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Lupy pro specialisty Lupy pro kosmetičky

Krása pod drobnohledem. Vybíráme lupu pro kosmetičky

Práce s osvětlením a s lupou je vaším každodenním chlebem, a tak není divu, že potřebujete takovou, která se vám bude snadno ovládat a přes kterou uvidíte i ty nejmenší detaily na pleti zákaznic nebo při lakování u manikúry. S výběrem té pravé lupy pro kosmetičky vám rádi poradíme.

Co by měla mít lupa pro kosmetičky

  • Otočný kloub pro lehkou manipulaci
  • Osvětlení s nízkou spotřebou elektrické energie
  • Dostatečně velkou čočku s optimálním zvětšením

Ideální zvětšení kosmetické lupy

Pro kosmetičky jsou nejvhodnější lupy s vestavěným osvětlením. Pomocí něj skvěle uvidíte na práci. Jedním z nejdůležitějších parametrů by mělo být zvětšení. Stolní lupy mají běžně zvětšení v rozsahu od 2 do 10 dioptrií. Do kosmetických salónů a nehtových studií doporučujeme zvětšení 2,25× s 5 dioptriemi. Pokud se při práci zaměřujete na větší detaily, můžete zvolit také kosmetickou lupu se zvětšením 5×. Lupy, které mají hlavní čočku s takovým zvětšením, nabízíme spíše už jako speciální, které se pro kosmetičky nehodí.

Lupy se středním zvětšením jsou ideální, protože nemají tak velkou výchylku. To znamená, že vám například při trhání obočí zákaznice nebude pinzeta „lítat“ z jedné strany na druhou. Velké zvětšení je totiž vhodné hobby, jako je filatelie, kdy leží známka na stole a není třeba s ní hýbat.

Vyplňte alternativní text Kosmetická lupa s LED osvětlením Vyplňte alternativní text Stojánková lupa se zářivkovým osvětlením

Správná velikost a tvar čočky

Můžeme obecně říci, že pro práci je vhodné kupovat čočku s minimální velikostí 90 mm. Je však na vás, jakou velikost zvolíte. Větší čočka kosmetické lupy pro vás znamená pohodlnější náhled. Pokud vás tedy neomezuje prostor, volte raději lupy s větším průměrem čočky.

Kosmetická lupa
s halogenovým osvětlením
Vyplňte alternativní text Kosmetická lupa s halogenovým
osvětlením a přídavnou čočkou

Potřebujete do svého salonu lupu? Vyberte si z naší nabídky kosmetických lup. Vhodnou jistě vyberete také z našich stojánkových lup s osvětlením.

Jak si na to posvítit aneb jaký vybrat zdroj světla

Rozdíl je také v druzích osvětlení lup. Například halogenové lampy produkují větší množství tepla a světlo je lehce zbarvené, proto zvažte, zda vám to při práci nebude vadit. Z tohoto pohledu jsou vhodnější lupy se zářivkami a LED osvětlením, protože produkují jen malé množství tepla a můžete je používat i dlouhodobě.

Stolní lupy s LED osvětlením mají oproti těm se zářivkou přeci jen výhody. Toto osvětlení má delší životnost, odolnost a nižší spotřebu. Také se u nich neprojevuje žádné kmitání světla, jako to známe u LED zářivek.

Potřebujete kosmetickou lupu? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vytisknout stránku

Kontaktujte nás

Dioptra Turnov s.r.o.

Sobotecká 1660
511 01 TURNOV

Tel.: +420 481 358 217
Fax: +420 481 322 095
E-mail: rohnischova@dioptra.cz

Velkoobchodní odběry

© 2018, Dioptra Turnov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0