X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Lupy pro specialisty Lupy pro hodináře

Jak vybrat hodinářskou a šperkařskou lupu

Vsaďte na vytříbenost a přesnost našich hodinářských a šperkařských lup. Vyberete u nás levnější varianty i lupy pro pravé profesionály, jako jsou hodináři a šperkaři. U nás najdete oční hodinářské a šperkařské lupy, vhodné k opravám a výrobě šperků, kontrolu šperkových kamenů nebo prohlížení fosílií a minerálů.

Pokud vybíráte hodinářské či šperkařské vybavení, máte několik možností. Rádi vám s výběrem poradíme a společně najdeme takové, které vám bude 100% vyhovovat.

Základ, který není pro každého

Základní jsou levné celoplastové lupy. Jejich největší výhodou je samozřejmě cena. Takové lupy se pohybují kolem 150 Kč. Kvůli ne zrovna nejlepší kvalitě čočky není dobré volit zvětšení větší než 10×, neboť pak dochází k deformaci obrazu. Pro profesionální využití doporučujeme lupy se skleněnou čočkou.

Zlatá střední cesta

Především české lupy, osazené základním sklem s plastovým tělem, jsou prostřední variantou, kteoru seženete kolem 300 Kč. Optika je již mnohem lepší a deformace obrazu přichází až při velkém zvětšení. Tyto lupy se vyrábějí se zvětšením až 21×.

Na hodinářské a šperkařské vybavení jsme pravými odborníky. Rádi vám poradíme s výběrem, neváhejte nám napsat >>

Varianta pro profesionály

Profesionální lupy již mívají skleněnou čočku a kovové tělo lupy. Také mají čočky s povrchovou úpravou, která brání jejímu poškození. Investice kolem 1000 Kč se vyplatí. Takové lupy jsou vhodné pro ty, kdo pracují s lupou několik hodin denně.

A co uchycení lupy?

Při práci potřebujeme pohodlí. Často se hodinářské a šperkařské lupy drží přikrčením oka, což může být pro začátečníky nepříjemné. Pokud pracujete s lupou několik hodin denně a chcete šetřit své svaly, přicházíme s řešením v podobě hodinářské lupy v brýlové obrubě nebo s náhlavním gumovým úchytem.

Vyplňte alternativní text Hodinářská lupa v obrubě LENNON Vyplňte alternativní text Hodinářská lupa

Pomůžeme vám vybrat hodinářskou či šperkařskou lupu, napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vytisknout stránku

Kontaktujte nás

Dioptra Turnov s.r.o.

Sobotecká 1660
511 01 TURNOV

Tel.: +420 481 358 217
Fax: +420 481 322 095
E-mail: rohnischova@dioptra.cz

Velkoobchodní odběry

© 2018, Dioptra Turnov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0